Pozew o rozwód z orzekaniem o winie

Wzór pozwu o rozwód z orzekaniem o winie

Każdy z oferowanych wzorów pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie jednego z małżonków jest zgodny z aktualnymi przepisami prawa rodzinnego. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz gotowy wzór pozwu do sądu rodzinnego z dokładną instrukcją uzupełnienia poszczególnych sekcji dokumentu.

Jesteś w konflikcie ze swoim mężem lub żoną? Chcesz rozwodu z orzeczeniem o winie? Jesteś w bardzo dobrym miejscu – dostępne na tej stronie wzory pozwów rozwodowych z orzekaniem o winie możesz wykorzystać w dokładnie takiej sytuacji. Obawiasz się, czy będziesz w stanie własnoręcznie uzupełnić oferowany przeze mnie szablon? Niepotrzebnie – dzięki rozbudowanej, ale jasnej instrukcji będzie to bardzo łatwe. Oprócz tego, otrzymasz również informacje na temat całego procesu rozpoczynania procesu rozwodowego, więc pomoc adwokata na tym etapie nie będzie potrzebna. Wszystko będziesz w stanie zrobić samodzielnie.

Chcesz zobaczyć część przykładowego wzoru?

Zerknij poniżej!

Fragment gotowego wzoru pozwu o rozwód z orzekaniem o winie

Chcesz zobaczyć cały wzór?
Kup go, klikając tutaj!

 

Pozew rozwodowy z orzekaniem o winie – gotowy wzór przygotowany przez adwokata

Jestem adwokatem z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa rodzinnego. Wszystkie oferowane przeze mnie wzory pozwów o rozwód z orzeczeniem o winie są wypadkową wieloletnich obserwacji na salach sądowych tego, co działa najlepiej. Każde pismo to kwintesencja najskuteczniejszych rozwiązań, które najczęściej prowadzą do pomyślnego zakończenia sprawy.

Dlaczego warto zdecydować się na przygotowany przeze mnie wzór pozwu?

„Dlaczego ma zapłacić za coś, co mogę znaleźć w Internecie za darmo?” – prawdopodobnie takie pytanie pojawiło Ci się w głowie. Faktycznie, w Internecie można znaleźć darmowe wzory pozwu rozwodowego z orzeczeniem o winie, ale muszę szczerze powiedzieć, że wiele razy byłam świadkiem przypadków kompletnego odrzucenia takich pism przez Sąd już przy pierwszej okazji. Bezpłatne wzory pozwów są zazwyczaj nieaktualizowane od lat, co sprawia, że taki darmowy wzór ma wyjątkowo niską jakość i jest niezgodny z aktualnym prawem. Z kolei moje wzory pozwów rozwodowych są przeze mnie wykorzystywane na co dzień w pracy adwokata i pozostają zgodne z najnowszymi regulacjami – prowadzę wiele spraw rozwodowych z orzekaniem o winie jednego z małżonków, opierając się w znacznej mierze na tych właśnie wzorach. Dzięki temu wiem, że oferowane przeze mnie wzory są skuteczne.

Jak zamówić wzór pozwu rozwodowego?

Chcesz kupić gotowy do użycia wzór pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie? Wystarczy, że wybierzesz jeden z trzech dostępnych szablonów (różniących się w zależności od tego, czy macie wspólne dzieci, czy też nie), a następnie klikniesz w przycisk „Zamów wzór”. W następnym kroku wystarczy, że podasz podstawowe dane kontaktowe oraz Twój adres e-mail. Teraz pozostało jedynie dokonanie płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24 lub też opłacenie zamówionego wzoru tradycyjnym przelewem bankowym. Gotowe? Sprawdź swoją pocztę e-mail, Twój wzór pozwu o rozwód wraz z instrukcją już tam czeka!

Wsparcie i pomoc prawna w sprawie rozwodowej

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i pomocy prawnej po zakupie wzoru, użyj zakładki „Kontakt” aby skontaktować się ze mną, a odezwę się do Ciebie w celu umówienia porady prawnej.