Wzory wniosków do Sądu w sprawach rodzinnych o kontakty z dzieckiem

Oferowane wzory wniosków sądowych o ustalenie kontaktów z dzieckiem są w pełni zgodne z aktualnymi przepisami prawa rodzinnego i przygotowane z najwyższą starannością. Po złożeniu zamówienia i wniesieniu opłaty online, uzyskasz gotowy wzór wniosku do sądu rodzinnego, z instrukcją prawidłowego uzupełnienia niezbędnych danych.

Jeżeli szukasz wniosku o założenie sprawy dotyczącej kontaktów z dzieckiem, to absolutnie pewne, że przed Tobą jedna z najważniejszych rozpraw w życiu. Nie ma nic ważniejszego niż dzieci, ale niestety sytuacja po rozstaniu może być skomplikowana i rodzić trudności w realizowaniu Twoich praw rodzicielskich. W tej szczególnej, delikatnej sytuacji możesz skorzystać z mojej profesjonalnej pomocy prawnej – gotowe wzory wniosków o ustalenie kontaktów z dzieckiem będą niezwykle przydatne w Twojej sytuacji. Do każdego wzoru dołączona jest prosta i zrozumiała instrukcja.

Chcesz zobaczyć część przykładowego wzoru?

Zerknij poniżej!

Fragment gotowego wzoru wniosku o ustalenie kontaktów z dzieckiem

Chcesz zobaczyć cały wzór?
Kup go, klikając tutaj!

 

Gotowe wzory pozwów przygotowane przez adwokata

Wszystkie wzory pozwów i wniosków do sądu dostępne na stronie są przygotowywane przeze mnie. Nazywam się Justyna Tokarska i jestem adwokatem z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. W trakcie swojej wieloletniej praktyki miałam możliwość obserwacji, jakie argumenty i sformułowania mają największą skuteczność. Ta wiedza, wielokrotnie sprawdzona podczas spraw przed sądem rodzinnym, pozwoliła mi opracować najbardziej skuteczne wzory pism procesowych.

Dlaczego warto skorzystać z przygotowanego przez mnie wniosku o ustalenie kontaktów, zamiast pobrać darmowy wzór dostępny w Internecie

Sytuacja, w której musisz dochodzić praw do kontaktu z własnym dzieckiem na drodze prawnej, jest niezwykle stresująca. Dzięki korzystaniu z gotowego, profesjonalnego wzoru unikniesz dodatkowego stresu i kłopotów wynikających z błędów, które mogłyby się pojawić w samodzielnie przygotowanym wniosku. Niestety, jeżeli potrzebna jest ingerencja sądu rodzinnego, to najprawdopodobniej Twoje relacje z byłym partnerem lub partnerką są trudne. Druga strona z pewnością będzie próbowała wykorzystać wszelkie potknięcia i braki formalne. Nie pozwól, aby tak prozaiczna rzecz, jak nieodpowiednio przygotowany, dostępny do pobrania z Internetu, darmowy wniosek, postawiła pod znakiem zapytania Twoje przyszłe relacje z dzieckiem. Zaufaj wiedzy prawnika z doświadczeniem i zyskaj pewność, że Twój wniosek do sądu jest właściwie sformułowany.

Jak zamówić wzór pisma – kontakty z dzieckiem

Cały proces składania zamówienia gotowego pisma do Sądu jest prosty. Wystarczy nacisnąć przycisk „Zamów teraz”, widoczny na stronie z każdym z oferowanych szablonów pism procesowych. Następnie w formularzu zostaniesz poproszony o podanie swoich danych (to niezbędne do wystawienia faktury) i adresu e-mail. W kolejnym kroku wybierz formę płatności online (przez Przelewy24 lub tradycyjnym przelewem bankowym) i opłać zamówienie. Gdy tylko zarejestrujemy wpłatę, na swój adres e-mail otrzymasz gotowy wzór pisma wraz z krótką instrukcją wypełniania.

Pomoc prawna w sprawie o kontakty z dzieckiem

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej konsultacji z adwokatem doświadczonym w sprawach z zakresu prawa rodzinnego – skontaktuj się ze mną. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na stronie lub napisać na adres e-mail: kontakt@wzoryrodzinne.pl. Odpowiem na Twoje zgłoszenie i wspólnie omówimy szczegóły Twojej sprawy oraz zakres pomocy, jakiego będziesz potrzebować.