Wzory wniosków do Sądu o rozstrzygnięcie o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka

Wniosek o wydanie paszportu dla dziecka składają jego rodzice lub też opiekunowie prawni. Jednak, gdy jedno z rodziców nie wyraża zgody na wydanie dziecku paszportu zazwyczaj, aby uniemożliwić wyjazd dziecka z kraju z drugim rodzicem, niezbędne jest uregulowanie tej sprawy przed Sądem.

Oferowany wzór wniosku o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka jest w pełni zgodny z obecnymi przepisami. Dzięki temu, po złożeniu i opłaceniu zamówienia uzyskasz gotowy wzór z niezbędnymi informacjami na temat dokładnego uzupełnienia poszczególnych jego sekcji.

Chcesz zobaczyć część przykładowego wzoru?

Zerknij poniżej!

Fragment gotowego wzoru wniosku o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka

Chcesz zobaczyć cały wzór?
Kup go, klikając tutaj!

 

Kto jest autorem wzorów wniosków o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka?

Autorem każdego z zaprezentowanych, gotowych wzorów wniosków jestem ja, adwokat Justyna Tokarska. Od kilkunastu lat zajmuję się przede wszystkim prawem rodzinnym, dlatego też wszystkie z przygotowanych dokumentów opracowane zostały na podstawie mojej wieloletniej praktyki. Dzięki temu wybierając moje wnioski masz zdecydowanie większe szanse na pozytywne rozpatrzenie składanych w Sądzie dokumentów niż w przypadku, darmowych gotowych wzorów dostępnych do pobrania z Internetu. Wiem, jakie argumenty naprawdę mają dla Sądu znaczenie.

Dla kogo przeznaczone są wzory znajdujące się w tej kategorii?

Wszystkie wzory wniosków dostępne w tej kategorii przeznaczone są dla rodziców lub opiekunów dziecka, które chcą wyrobić paszport dla małoletniego, którzy nie mogą porozumieć się z drugim rodzicem lub opiekunem prawnym w tej kwestii. Każdy z zaprezentowanych, gotowych wzorów wniosków do Sądu zawiera wszystkie niezbędne elementy oraz jest kompletny pod względem informacji i instrukcji prawidłowego uzupełnienia.

Czym różni się każdy ze znajdujących się w tej kategorii wzorów wniosku od gotowych, darmowych wersji do pobrania z Internetu?

Nie ulega to wątpliwości, że w Internecie znajdziesz wiele darmowych wzorów wniosków o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka, w tym o wydanie paszportu. Dlaczego więc warto decydować się na wybór mojej propozycji? To bardzo proste. Udostępniane nieodpłatnie wzory dokumentów zazwyczaj są oparte na nieaktualnych od lat przepisach, jako że nie są aktualizowane, dlatego też spowodują odrzucenie wniosku już na pierwszym etapie postępowania sądowego. Nie mówiąc już o tym, że darmowy wzór jest zazwyczaj niewystarczająco rozbudowany, nie wykorzystuje również najskuteczniejszych rodzajów argumentów. Korzystając z mojego doświadczenia możesz uzyskać pewność, że Twoje szanse na uzyskanie paszportu dla Twojego dziecka zostaną zmaksymalizowane.

Jak wygląda proces zakupu wzoru?

Proces zamówienia gotowego wzoru wniosku jest bardzo prosty. Wystarczy nacisnąć przycisk „Zamów wzór”, który znajduje się na podstronie każdego przygotowanego wzoru. Następnie należy podać swoje dane oraz adres e-mailowy. Ostatnim etapem jest wykonanie płatności – przelewem tradycyjnym lub online systemem Przelewy24. To bardzo proste! Dzięki temu w kilka chwil po zaksięgowaniu przelewu na naszym rachunku prześlemy Ci gotowy wniosek wraz z niezbędnymi instrukcjami.

Wsparcie i pomoc podczas składania wniosku

Jeśli chcesz, możesz skonsultować swój indywidualny przypadek ze mną. Skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego na podstronie „Kontakt”, a ja skontaktuję się z Tobą, by omówić niezbędne szczegóły.