Wzór pozwu o rozwód – aktualny 2022

Każdy z oferowanych wzorów pozwu rozwodowego jest zgodny z aktualnymi przepisami prawa rodzinnego. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz gotowy wzór pozwu do sądu rodzinnego z dokładną instrukcją uzupełnienia poszczególnych sekcji dokumentu.

Chcesz się rozwieść ze swoim mężem lub swoją małżonką? Niezależnie od tego, czy macie dzieci, abstrahując również od tego, czy chcecie się rozwieść z orzekaniem o winie czy też bez orzekania o winie jednego z małżonków, przygotowane przeze mnie wzory są właśnie dla Ciebie! Oferowane wzory zawierają prostą i jasną instrukcję, dlatego też nie będziesz mieć problemu z uzupełnieniem i wysłaniem pozwu o rozwód do Sądu. Wszelkie informacje zawarte są już w dokumentach, które otrzymasz po zakupie, dlatego też nie będzie również wymagana bezpośrednia konsultacja z adwokatem. Możesz samodzielnie od A do Z przeprowadzić całe postępowanie.

Pozew rozwodowy – gotowy wzór przygotowany przez adwokata

Autorką każdego ze oferowanych wzorów pozwu rozwodowego jestem ja – adwokat Justyna Tokarska. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawach sądowych z zakresu prawa rodzinnego. Dzięki mojej praktyce, udało mi się wypracować zestaw najskuteczniejszych szablonów pism procesowych.

Dlaczego warto zdecydować się na przygotowany przeze mnie wzór pozwu?

Zastanawiasz się, czy warto kupić przygotowany przeze mnie wzór, a nie po prostu pobrać jeden z ogólnodostępnych w Internecie bezpłatnych szablonów? Odpowiedź jest bardzo prosta – zamieszczane i udostępniane darmowe wzory pozwów rozwodowych są najczęściej po prostu nieskuteczne. W większości przypadków nikt nie dba o zgodność bezpłatnego wzoru pozwu o rozwód z aktualnymi przepisami. Prawo w tym zakresie potrafi zmieniać się bardzo często, a nawet niewielka niezgodność z najnowszymi regulacjami spowoduje, że Twoje pismo zostanie od razu odrzucone przez Sąd. Co więcej, przygotowane przeze mnie wzory pozwów wykorzystuję w mojej codziennej pracy adwokata, dlatego też jestem pewna, że są skuteczne – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, które argumenty wymienione w treści pozwu rozwodowego są uznawane przez Sąd za istotne.

Jak zamówić wzór pozwu rozwodowego?

Aby otrzymać wzór pozwu rozwodowego gotowy do wykorzystania w Twojej sprawie sądowej, wystarczy kliknąć w przycisk „Zamów wzór” dostępny na podstronie każdego dostępnego dokumentu. Następnym krokiem będzie podanie Twoich danych adresowych (potrzebnych do wystawienia faktury) oraz Twojego adresu e-mail, na który po dokonaniu płatności zostanie w ciągu kilkudziesięciu sekund wysłany gotowy do pobrania wzór pozwu wraz z instrukcjami. Możesz wybrać, czy chcesz dokonać płatności przy użyciu błyskawicznego przelewu online za pośrednictwem systemu Przelewy24, czy opłacić zamówiony wzór za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego.

Wsparcie i pomoc prawna w sprawie rozwodowej

Jeśli uznasz, że przed złożeniem pozwu potrzebujesz jeszcze rozmowy z adwokatem z wieloletnim doświadczeniem w rozwodach – napisz do mnie, ustalimy szczegóły.