Wzór pozwu o rozwód – aktualny 2024

Każdy z oferowanych wzorów pozwu rozwodowego jest zgodny z aktualnymi przepisami prawa rodzinnego. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz gotowy wzór pozwu do sądu rodzinnego z dokładną instrukcją uzupełnienia poszczególnych sekcji dokumentu.

Chcesz się rozwieść ze swoim mężem lub swoją małżonką? Niezależnie od tego, czy macie dzieci, abstrahując również od tego, czy chcecie się rozwieść z orzekaniem o winie czy też bez orzekania o winie jednego z małżonków, przygotowane przeze mnie wzory są właśnie dla Ciebie! Oferowane wzory zawierają prostą i jasną instrukcję, dlatego też nie będziesz mieć problemu z uzupełnieniem i wysłaniem pozwu o rozwód do Sądu. Wszelkie informacje zawarte są już w dokumentach, które otrzymasz po zakupie, dlatego też nie będzie również wymagana bezpośrednia konsultacja z adwokatem. Możesz samodzielnie od A do Z przeprowadzić całe postępowanie.

Pozew rozwodowy – gotowy wzór przygotowany przez adwokata

Autorką każdego ze oferowanych wzorów pozwu rozwodowego jestem ja – adwokat Justyna Tokarska. Posiadam wieloletnie doświadczenie w sprawach sądowych z zakresu prawa rodzinnego. Dzięki mojej praktyce, udało mi się wypracować zestaw najskuteczniejszych szablonów pism procesowych.

Zobacz wzory pozwów rozwodowych bez orzekania o winie

Zobacz wzory pozwów rozwodowych z orzekaniem o winie

Dlaczego warto zdecydować się na przygotowany przeze mnie wzór pozwu?

Zastanawiasz się, czy warto kupić przygotowany przeze mnie wzór, a nie po prostu pobrać jeden z ogólnodostępnych w Internecie bezpłatnych szablonów? Odpowiedź jest bardzo prosta – zamieszczane i udostępniane darmowe wzory pozwów rozwodowych są najczęściej po prostu nieskuteczne. W większości przypadków nikt nie dba o zgodność bezpłatnego wzoru pozwu o rozwód z aktualnymi przepisami. Prawo w tym zakresie potrafi zmieniać się bardzo często, a nawet niewielka niezgodność z najnowszymi regulacjami spowoduje, że Twoje pismo zostanie od razu odrzucone przez Sąd. Co więcej, przygotowane przeze mnie wzory pozwów wykorzystuję w mojej codziennej pracy adwokata, dlatego też jestem pewna, że są skuteczne – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, które argumenty wymienione w treści pozwu rozwodowego są uznawane przez Sąd za istotne.

Jak zamówić wzór pozwu rozwodowego?

Aby otrzymać wzór pozwu rozwodowego gotowy do wykorzystania w Twojej sprawie sądowej, wystarczy kliknąć w przycisk „Zamów wzór” dostępny na podstronie każdego dostępnego dokumentu. Następnym krokiem będzie podanie Twoich danych adresowych (potrzebnych do wystawienia faktury) oraz Twojego adresu e-mail, na który po dokonaniu płatności zostanie w ciągu kilkudziesięciu sekund wysłany gotowy do pobrania wzór pozwu wraz z instrukcjami. Możesz wybrać, czy chcesz dokonać płatności przy użyciu błyskawicznego przelewu online za pośrednictwem systemu Przelewy24, czy opłacić zamówiony wzór za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego.

Wsparcie i pomoc prawna w sprawie rozwodowej

Jeśli uznasz, że przed złożeniem pozwu potrzebujesz jeszcze rozmowy z adwokatem z wieloletnim doświadczeniem w rozwodach – napisz do mnie, ustalimy szczegóły.