Wzory wniosków do Sądu o ustalenie miejsca pobytu dziecka

Wszystkie oferowane wzory wniosków do Sądu o ustalenie miejsca pobytu dziecka są w 100% zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa rodzinnego. Do każdego wniosku dołączona jest dokładna instrukcja wypełnienia, która pomoże Ci uzupełnić wszystkie sekcje dokumentu krok po kroku.

Rozstajesz się ze swoim mężem lub swoją małżonką? Nie możecie porozumieć się co do miejsca zamieszkania waszego dziecka? Chcesz złożyć wniosek do sądu, ale nie wiesz jak się za to zabrać? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Wzory wniosków o ustalenie miejsca pobytu dziecka dostępne na mojej stronie zostały przygotowane w taki sposób, że każdy poradzi sobie z wypełnieniem dokumentów. Do każdego wniosku została dołączona dokładna instrukcja, która przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces uzupełniania dokumentu. Otrzymane po zakupie pliki pozwolą Ci zrezygnować z kosztownych konsultacji z adwokatem – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w środku.

Chcesz zobaczyć część przykładowego wzoru?

Zerknij poniżej!

Fragment gotowego wzoru wniosku o ustalenie miejsca pobytu dziecka

Chcesz zobaczyć cały wzór?
Kup go, klikając tutaj!

 

Gotowe wnioski o ustalenie miejsca pobytu dziecka przygotowane przez adwokata

Skąd pewność, że oferowane wzory wniosków o ustalenie miejsca pobytu dziecka spełniają wszystkie wymogi prawne? Ich autorką jestem ja – adwokat Justyna Tokarska. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w sprawach sądowych w dziedzinie prawa rodzinnego. Wnioski dostępne na mojej stronie są nie tylko zgodne z aktualnymi przepisami prawa, ale zawierają również najskuteczniejsze rozwiązania, wybrane przeze mnie na podstawie wieloletnich obserwacji prowadzonych na salach sądowych. Ich wykorzystanie zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na pomyślne zakończenie sprawy.

Dlaczego warto zdecydować się na przygotowany przeze mnie wniosek, zamiast wykorzystać darmowy wzór wniosku o ustalenie miejsca pobytu dziecka dostępny do pobrania w Internecie

Zastanawiasz się czym oferowane przeze mnie wzory wniosków i pozwów różnią się od dostępnych w Internecie darmowych szablonów? Większość takich darmowych wzorów wniosków o ustalenie miejsca pobytu dziecka jest po prostu niezgodna z aktualnymi przepisami. Zmiany w prawie rodzinnym zdarzają się stosunkowo często, a nawet drobna niezgodność wniosku z aktualnymi normami jest podstawą do jego odrzucenia. Wybierając przygotowane przeze mnie wzory masz pewność nie tylko co tego, że są one aktualne, ale również, że zawierają skuteczną argumentację, która zwiększy Twoje szanse w sądzie.

Jak zamówić wzór wniosku o ustalenie miejsca pobytu dziecka?

Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Zamów wzór” dostępny na stronie wybranego wzoru. Po kliknięciu w przycisk, Twoim oczom ukaże się krótki formularz zakupu, który poprosi Cię o podanie podstawowych danych kontaktowych i wybór formy płatności. Niemal natychmiast po opłaceniu zamówienia, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie przesłany gotowy wzór wniosku wraz z dokładną instrukcją wypełnienia.

Wsparcie i pomoc prawna w sprawie rozwodowej

Jeżeli mimo wszystko uznasz, że przed złożeniem wniosku przyda Ci się dodatkowa pomoc prawna i chcesz zasięgnąć rady doświadczonego adwokata – skontaktuj się ze mną. Możesz to zrobić używając formularza kontaktowego lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@wzoryrodzinne.pl. Odezwę się do Ciebie, by omówić szczegóły dodatkowej porady prawnej.